GTA Online'a Beklenen Kumarhane Geliyor

GTA Online’a Beklenen Kumarhane Geliyor

Oyuncu kitlesini üst düzeylerde tutmayı başaran GTA 5, önümüzdeki hafta oyuncuların sevineceği bir güncelleme alacak. 23 Temmuz’da gelecek güncelleme ile oyuncuların beklediği Diamond Casino & Resort, GTA Online’ın bir kesimi olacak.

Oyun içi paradan çok kumarhaneye özel olacak para ünitesi “Çip” ile üç kartlı poker, yirmi bir ve rulet oynayabilir, slot makinelerini kullanabilirsiniz. Ayrıyeten oyuncuların kumarhanede bulunan çatı katı daireleri satın alma imkanları da var. Kumarhanede iki üyelik kademesi olacak: standart ve VIP. Oyuncular kumarhaneden bir çatı katı daire aldıklarında VIP üyeliğe yükselecekler.

GTA Online'a Beklenen Kumarhane Geliyor

Kumarhanede çarkıfelek gibisi Şanslı Çark denilen bir oyun da var. Oyuncular bu çarkı döndürerek oyun içi para, çip, giysi ve açılış haftasında lobide sergilenecek “Truffade Thrax” aracını kazanabilme bahtı yakalayacak. Sergilenecek araç her hafta değişiklik gösterecek.

GTA Online'a Beklenen Kumarhane Geliyor

Oyuncuların alacağı bir öteki yenilikse kumarhane işvereninden alacağınız co-op misyonlar olacak. Vazifelerin emeli kumarhaneyi güçlü ve tehlikeli Teksaslılardan korumak olacak. Tüm misyonları tamamlayan oyunculara şimdi ismi açıklanmayan bir araç armağan edilecek.

Gelecek güncelleme Aralık ayında gelen Arena War güncellemesinden beri gelen birinci büyük güncelleme. Güncellemeyle birlikte altı yıldır dedikodusu dönen kumarhane konusu da sona varmış olacak.