Honor 9X'in Arka Tasarımı Paylaşıldı

Honor 9X’in Arka Tasarımı Paylaşıldı

Honor'un yeni akıllı telefon modeli 9X, 23 Temmuz'da duyurulacak. 7 nm'lik Kirin 810 işlemcinin kullanıldığı ve pek çok yeni teknolojinin bulunduğu bu modelin tüm teknik özellikleri şimdi tam olarak bilinmesede şirket, telefonun art kısmını gösteren bir fotoğraf paylaştı.

Bugüne kadarki söylentiler, Honor 9X'in üçlü kamera kurulumuna sahip olacağını gösteriyordu. Paylaşılan fotoğraf, Honor'un üçlü kamera kurulumuna sahip olacağını doğruluyor. 

Karşınızda Honor 9X:

Honor 9X'in Arka Tasarımı Paylaşıldı

Paylaşılan görselde üçlü kamera kurulumunun çabucak altında bir LED flaş olduğu görülebiliyor. Dikkat çeken bir öbür ayrıntı ise telefonun art kısmında bulunan X hali. Kırmızı ve mavi renklerden oluşan bu hal, etkileyici görünse de aslında Honor'un birinci kere uyguladığı bir şey değil. Şirket daha evvel piyasaya sürdüğü V20 modelinde de emsal bir dizayna imza atmıştı. 

Bugüne kadar ortaya çıkan bilgilere nazaran Honor 9X; GPU Turbo 3.0 dayanağına, 20 megapiksel ön kameraya, 48 megapiksel art kameraya ve süper gece moduna sahip olacak. Ayrıyeten Honor 9X ve Honor 9X Pro isimli iki farklı modelin piyasaya sürüleceği söyleniyor. 23 Temmuz geldiğinde bu akıllı telefon ile ilgili her şey netleşmiş olacak.