Ion Maide, Tam Sürüme Geçmeye Hazırlanıyor

Ion Maide, Tam Sürüme Geçmeye Hazırlanıyor

Oyun bölümü bir yandan yenilikçi grafiklerle yoluna devam ederken bir yandan da nostalji severlerin muhtaçlıklarını karşılayacak halde genişliyor. Birinci defa 2018 yılında erken erişime açılan ve pek çok oyunsever tarafından sevilerek oynanan Ion Maiden, önümüzdeki günlerde tam sürüme geçmeye hazırlanıyor. Retro yapısıyla dikkatleri üzerine çekerken uygun fiyatıyla da oyunseverlerin tercih ettiği bir oyun olan Ion Maiden'in tam sürüme geçmesi, oyundaki pek çok şeyin yenilenmesi ve oyunun biraz daha geliştirilmiş bir hale gelmesine neden olacak.

Ion Maide, Tam Sürüme Geçmeye Hazırlanıyor

Edinilen bilgilere nazaran Ion Maiden, 11 Temmuz'da tam sürüme geçiş yapacak ve oyunculara daha yeterli bir oyun tecrübesi sunulacak. Ayrıyeten oyunun tam sürüme geçmesiyle birlikte oyuna yeni harita ve silahların da ekleneceği söyleniyor. Lakin elbette oyuna nelerin geleceğini tam olarak anlayabilmek için geliştirici gruptan gelecek olan açıklamaların beklenmesi gerekiyor.

Konuyla ilgili olarak oyunun geliştirici takımı, Twitter üzerinden bir de gönderi paylaştı. Paylaşılan gönderide Ion Maiden'in erken erişim sürümünde hiç bir şeyin görülmediği, bu sürümde tüm oyunun yalnızca yüzde 10 kadarının gösterildiği söz edildi. İşte o paylaşım;

Eğer sizlerde bu oyuna sahip olmak isterseniz, burada bulunan ilişkiyi kullanarak oyunun Steam sayfasına erişebilir, 32 TL karşılığında oyuna sahip olabilirsiniz.