iOS 13'ün Karanlık Modunun Ekran Görüntüsü Ortaya Çıktı

iOS 13’ün Karanlık Modunun Ekran Görüntüsü Ortaya Çıktı

Apple'ın her sene düzenleyerek yeni eserlerini ve yazılımlarını tanıttığı Worldwide Developer Conference (WWDC) aktifliği nihayet başlıyor. Böylece Apple kullanıcıları, eserleri ile ilgili olarak pek çok soru işaretini giderecekler. Apple tarafından yapılan açıklamalar eski eserlerin durumunu, iOS 13'ü hangi modellerin alacağı üzere tüm kritik soruların karşılığını verecek. Artık ise ortaya iOS 13'ün karanlık modunda, yenilenen 'Anımsatıcılar' uygulamasına dair bir ekran imgesi paylaşıldı. İşte o ekran manzarası;

iOS 13'ün Karanlık Modunun Ekran Görüntüsü Ortaya Çıktı

Sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı telefon sızıntılarıyla tanınan Benjamin Geskin tarafından yapılan paylaşım, kısa bir müddet içerisinde yayıldı. Bahisle ilgili ufak bir de açıklama yapan Geskin, birinci kere mart ayında karanlık mod ve uygulamalarla ilgili kimi bilgileri edindiğini söyledi. Bu ekran imgesini de mart ayında edindiğini söyleyen Geskin, iOS 13'ün kullanıcıların hizmetine sunulmasıyla birlikte görünüş olarak birtakım değişikliklerin olabileceğini tabir etti. 

Ortaya çıkan bu manzarayla birlikte en azından iOS 13'ün karanlık modunda bizleri neyin beklediğini anlayabiliyoruz. Cuma gününe kadar sürecek olan WWDC 19'da Apple tarafından yapılacak olan açıklamaları sizlere aktarmaya devam edeceğiz.