iPhone 11 Olduğu İddia Edilen Bir Telefon Görüntülendi

iPhone 11 Olduğu İddia Edilen Bir Telefon Görüntülendi

Eylül ayında yeni jenerasyon iPhone modellerini duyuracak olan Apple, şu an kapalı kapılar arkasında yeni aygıtların geliştirilme basamağını sürdürüyor. Her akıllı telefon üreticisi üzere sızıntılara maruz kalan Apple'ın tanıtacağı iPhone 11, bugüne kadar ortaya atılan kimi fotoğraflarla daha evvel de karşımıza çıkmıştı.

Arka tarafta üç kameraya sahip olacak yeni kuşak iPhone'un sahip olacağı bu kameraların yerleşimi ve büyüklüğü ise birçok kişi tarafından beğenilmemişti. Slashleaks tarafından ortaya atılan yeni bir fotoğrafa nazaran ise bu tasarım gerçek olacak üzere görünüyor.

iPhone 11 Olduğu İddia Edilen Bir Telefon Görüntülendi

iPhone 11'in gerçek hayatta kanlı canlı görüntülendiği bu fotoğrafı Twitter hesabında paylaşan Slashleaks, aygıtın bugüne kadar çıkan dizaynlarını da doğrulamış oldu. Fotoğrafta görünen kameraların biçimi ise çok gerçekçi görünmese de Slashleaks, sağlam kaynaklardan biri. Tekrar de aygıt, maket bir iPhone 11 olabilir yahut paylaşılan fotoğraf büsbütün Photoshop eseri de olabilir.

10 Eylül'de tanıtılması beklenen iPhone 11'in, üçlü kamera kurulumuna ek olarak daha yüksek batarya kapasitesi, daha süratli şarj dayanağı ve zıt kablosuz şarj takviyesi üzere yeniliklerle gelmesi bekleniyor. Ayrıyeten iPhone 11 ile birlikte 3D Touch özelliğinden de vazgeçilecek.

Son olarak ekran tedariğinde Güney Kore ile Japonya ortasındaki ticaret savaşından etkilenmesi beklenen Apple'ın gelecek iPhone modelleri için Çin merkezli OLED ekran üretici BOE ile muahedeyi planladığı söylentiler ortasında lakin ABD ile Çin ortasındaki ticaret savaşını da düşünürsek Apple, yeni ekranları BOE'den de satın alamayabilir.