*iPhone’unuza Yükleyebileceğiniz iOS 13 Duvar Kağıtları

*iPhone’unuza Yükleyebileceğiniz iOS 13 Duvar Kağıtları

Apple, haziran ayının başında düzenlediği etkinlikler kapsamında yeni işletim sistemi iOS 13'ü duyurdu. Önümüzdeki aylarda kararlı sürümü kullanıcıların hizmetine sunulacak olan işletim sistemi ile ilgili heyecanlı bekleyiş sürerken, bir grafik dizayncısı, üzerinde oynamalar yapılmış olan modifiyeli iOS 13 duvar kağıtlarını paylaştı. 

Görünüm konusu iPhone'larda özelleştirilemediği için kullanıcılar, ufak bir duvar kağıdı değişikliğiyle bile akıllı telefonlarına yeni bir hava katabiliyorlar. Hal bu türlü olunca da bu duvar kağıtları, pek çok iPhone kullanıcısının akıllı telefonunda yer edeceğe benziyor.

*iPhone’unuza Yükleyebileceğiniz iOS 13 Duvar Kağıtları

iOS 13'le birlikte gelecek olan Karanlık Mod özelliğine odaklanılarak oluşturulmuş olan bu duvar kağıtları, 3208 x 3208 piksel boyutlarında. Bu büyük çözünürlük, duvar kağıtlarını büyük ekranlı iPad'lerde kullanmanın yanı sıra, küçük ekranlı bir iPhone SE modelinde kullanabilmenize imkan tanıyor. Fotoğrafları telefonunuza indirdikten sonra dilediğiniz üzere kırpabilir, mümkün olan en geniş perspektifi kendinize nazaran ayarlayabilirsiniz.

Grafik tasarımcısının oluşturduğu bu duvar kağıtlarının tamamını inceleyip, indirmek isterseniz burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.