Keanu Reeves'ın Bir Hayranına Yaptığı Unutulmaz Sürpriz

Keanu Reeves’ın Bir Hayranına Yaptığı Unutulmaz Sürpriz

Hayranlarına karşı her vakit alçakgönüllü ve sevecen olan Keanu Reeves, tıpkı vakitte yardımsever ve kibar biri olarak biliniyor. Microsoft'un Xbox E3 2019 konferansında Cyberpunk 2077'nin tanıtımı sırasında bir hayranın kendisine “Nefes kesicisin” dediği vakit tüm kalabalığa “Sen nefes kesicisin. Hepiniz nefes kesicisiniz” formunda seslenmesi de internette büyük ses getirdi. Reeves'e bu formda seslenen hayrana da bir adet Cyberpunk 2077 armağan edildi.

Keanu Reeves'in hayranlarının Keanu Reeves'i 'nefes kesici' olarak gördüğü büyük bir gerçek. Hatta hayranı olmasanız dahi Reeves'in cömert davranışları sebebiyle Keanu Reeves'i sevmemeniz neredeyse imkansız. Yeniden de başarılı oyuncuyu 'nefes kesici' bulan hayranlarından biri, enteresan bir usul uyguladı ve olaylar beklediğinden de hoş gelişti.

Keanu Reeves'ın Bir Hayranına Yaptığı Unutulmaz Sürpriz

Keanu Reeves'in büyük bir hayranı olan Stacey Hunt, Keanu Reeves'in Bill and Ted: Face the Music sineması çekimleri için kendi kasabasında olduğunu öğrendi. Reeves'e olan hayranlığını aşikâr etmek isteyen Hunt, bahçesinin dekorasyonunda küçük bir değişikliğe gitti.

Keanu Reeves'ın Bir Hayranına Yaptığı Unutulmaz Sürpriz

Bahçesine, üzerinde “NEFES KESİCİSİN” yazılı büyük bir pankart açan Hunt, çok yüksek ihtimalle Keanu Reeves'in yoldan geçerken bu pankartı görüp memnun olacağını düşünmüştü fakat olaylar düşündüğünden çok daha farklı oldu.

Olayları aktaran sinemanın senaristi Ed Solomon, Twitter üzerinden bir paylaşım yaptı. Otomobilde giderken bir anda arabayı durdurarak aşağı inen Reeves, pankarta yanlışsız yaklaştı ve pankartı imzalamak için müsaade istedi. Ed Solomon, olayın fotoğraflarını Twitter üzerinde paylaştı.

Keanu Reeves'ın Bir Hayranına Yaptığı Unutulmaz Sürpriz

“Dün, set üstündeki yolun bahçesinde bu pankart duruyordu. Keanu otomobilden atladı ve bunu yaptı”

Bu usul 'jestleriyle' bilinen 53 yaşındaki efsane oyuncu Keanu Reeves, Matrix ve John Wick üzere sert karakterleri oynamasıyla bilinse de internette, dünya üzerindeki en kibar ünlülerden biri olarak biliniyor. Yaptığı bu hareket tahminen de pankartı açan hayranını şaşırtmış olsa da biz, Keanu Reeves'in tam olarak kendisinden beklenileni yaptığını söyleyebiliriz.