Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 Android Uygulama ve Oyun

Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 Android Uygulama ve Oyun

Ücretsiz oyun ve uygulama listemizde bu hafta 5 uygulama ve 5 taşınabilir oyun bulunuyor. Farklı emellere yönelik olan uygulamalara bir göz atıp, kendinize uygun olanı indirebilirsiniz. İşte karşınızda kısa müddetliğine fiyatsız olan 5 uygulama ve 5 taşınabilir oyun.

1. OnSite Checklist – Quality & Safety Inspector

Normal fiyatı: 39,99 TL

Listeleme uygulamaları, hayatımızı kolaylaştırmak için başvurduğumuz seçeneklerden birisi. Süratli ve kolay bir formda notlar ve listeler yapmanızı sağlayan uygulama, sizden müsaadesiz hiçbir biçimde bilgi toplamayacağının garantisini veriyor. Bilhassa işletme sahiplerinin işine yarayacak olan OnSite Checklist – Quality & Safety Inspector, sizin için çok taraflı ve kısa vakitte vazgeçilmez bir uygulama hâline gelebilir.

2. ElectroCalc PRO

Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 Android Uygulama ve Oyun

Normal fiyatı: 6,99 TL

Elektronik hesaplama işleriniz için şahane bir uygulamayla karşı karşıyayız. Süreçlerinizi kolay kolay halledebilecek bir hesaplama ve çevirme uygulaması olan ElectroCalc PRO, eş vakitli olarak kıymet sonuçlarını gösterebilir ve görsel hesaplama sistemi ile baş karışıklıklarını ortadan kaldırabilir.

3. QR and Barcode Scanner PRO

Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 Android Uygulama ve Oyun

Normal fiyatı: 11,99 TL

Google Play Store’da yer alan en düzgün barkod okuyucu uygulamalardan bir tanesi olan QR/Barcode Scanner’da tüm QR kod ve barkod cinslerini okutabilir, flaş dayanağıyla düşük ışıklı ortamlarda süreçlerinizi gerçekleştirebilir, geçmişte okuttuğunuz kodlara göz atabilirsiniz.

4. nBubble Pro – Notifications in bubble

Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 Android Uygulama ve Oyun

Normal fiyatı: 3,99 TL

nBubble Pro ile WhatsApp, Gmail üzere pek çok bağlantı uygulamasından gelen bildirileri görebilir ve bunlara rahatlıkla bildirim çubuğu üzerinden karşılık verebilirsiniz. nBubble; Facebook Messenger, WhatsApp, Gmail, Hangouts ve başka çevrimiçi iletileşme hizmetleri ile kullanılabilir.

5. MyLog – Diary + Notes + Pocket

Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 Android Uygulama ve Oyun

Normal fiyatı: 2,39 TL

MyLog – Diary + Notes + Pocket, inançlı bir formda içine günlüğünüzü yazabileceğiniz, notlarınızı alabileceğiniz yahut beğendiğiniz bir yazıyı kaydedebileceğiniz bir uygulama. Parmak izi yahut PIN ile açılabilen uygulama sayesinde günlüğünüzü sizden oburu okuyamayacak.

6. Into the Void

Normal fiyatı: 26,99 TL

Uzay maceralarına ve taşınabilir oyunlara ilgi duyanların çok seveceği keyifli bir oyun olan Into the Void'da, sahip olduğumuz uzay gemisine atlayıp uzayı keşfe çıkıyor ve karşınıza çıkan manileri bir bir aşıyorsunuz.

7. Mystic Guardian VIP : Old School Action RPG

Normal fiyatı: 24,99 TL

Başarılı RPG mekaniklerine sahip oyun, güzel grafikleri ile oyuncuları kendine çekmeye çalışıyor. Oyun, ayrıyeten öykü anlatımıyla da dikkat alımlı.

8. HEXASMASH • Wrecking Ball Physics Puzzle

Normal fiyatı: 3,09 TL

Platform bulmaca çeşidindeki oyunları sevenlere hitap eden HEXASMASH, 180 farklı seviyeyi içinde barındırırken oyunun içerisinde açılabilecek bonus düzeyler de bulunuyor.

9. Idle Fishing Empire – Fish Tycoon Clicker PRO

Normal fiyatı: 10,99 TL

Balık tutarak para kazanmak için denizleri turladığımız bu oyunda yeni yeni denizler keşfedecek, türlü türlü aksiyona dâhil olacaksınız. Ayrıca Idle Fishing Empire – Fish Tycoon Clicker PRO ile yakaladığınız yeni balıklarla mürettebatınızı geliştirecek, balık imparatorluğunda karar süreceksiniz.

10. Motorsport Manager Mobile 2

Normal fiyatı: 17,99 TL

Formula 1 şampiyonasında yarışmak için bir grubun başına geçtiğiniz oyunda, yarışı kazanmak için her şeyi en ince detayına kadar düşünmeniz gerekiyor. Strateji ve simülasyon oyunu sevenlerin kesinlikle bildiği bu oyun, şu an için kısa müddetliğine fiyatsız.

Bu haftanın Google Play Store indirimlerinden sizler için seçtiğimiz uygulama ve oyunları paylaştığımız yazımızın sonuna geldik. Siz de beğendiğiniz oyun ve uygulamaları yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Fiyatsız oyun ve uygulamaları önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın 🙂