Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Android Uygulama

Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Android Uygulama

Google Play Store, bildiğiniz üzere muhakkak uygulamaları kısa müddetliğine fiyatsız yaparak kullanıcıların fiyatlı uygulamaları denemesine imkan tanıyor. Biz de bu hafta kısa müddetliğine fiyatsız olan uygulamaları sizler için listeledik.

Colorzzle

İndirimsiz fiyatı: 3,39 TL

İndirme sayısı: 100.000+

Mimimal grafikleriyle kullanıcılara değişik bir puzzle oyunu sunan Colorzzle oyununda emel, benzeri renkleri bir ortaya getirerek ilerlemeye çalışmak. 100’ün üstünde farklı kısımdan oluşan oyun sayesinde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Animal Forest: Fuzzy Seasons (Start Pack Edition)

İndirimsiz fiyatı: 23,99 TL

İndirme sayısı: 500.000+

Onlarca hayvanın bulunduğu bu oyunda hayvanları geliştiriyorsunuz. Bahçenizde vakit geçiren hayvanları sevip onları mezun edene kadar da onlarla ilgileniyorsunuz.

Glow Puzzle Ads Free

İndirimsiz fiyatı: 30,99TL

İndirme sayısı: 10.000+

Canınız sıkıldı ve başınızı fazla meşgul etmeden vakit geçirmenin yollarını mı arıyorsunuz. Kolaydan zora gerçek giden 2000’in üzerinde düzeye sahip bu puzzle oyunu sayesinde hem beyin jimnastiği yapın hem de can sorununuzdan kurtulun.

POW

Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Android Uygulama

İndirimsiz fiyatı: 4,49 TL

İndirme sayısı: 5.000+

Çizgi sinemalardaki seslerden oluşan bir uygulamaya ne dersiniz. Kısa müddet için ziyadesiyle eğlenmek isteyenlerin düşünebileceği bu uygulamayla keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

NT Calculator – Extensive Calculator Pro

Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Android Uygulama

İndirimsiz fiyatı: 17,99 TL

İndirme sayısı: 50.000+

Cihazınıza evvelden yüklü gelen hesap makinesinin yetersiz kaldığını hissettiğiniz oldu mu? Durum böyleyse NT Calculator tam size nazaran diyebiliriz. Onlarca özelliğin ortasında kaybolacaksınız.

Google Play Store üzerinde kısa müddetliğine indirime giren uygulamaları derlediğimiz yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bu üslup indirimlerden anında haberdar olmak için bizi takipte kalın (: