Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Oyun ve Uygulama (Android)

Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Oyun ve Uygulama (Android)

Google Play Store tarafından nizamlı olarak gerçekleştirilen indirimlerden oluşturduğumuz listelerden biriyle daha karşınızdayız. Bu haftaki listemizde kısa müddetliğine indirime giren 3 uygulama ve 2 oyundan bahsedeceğiz.

QR/Barcode Scanner Pro

Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Oyun ve Uygulama (Android)

Normal fiyatı: 14,99 TL

Yükleme sayısı: 10.000+

Google Play Store’da yer alan en düzgün barkod okuyucu uygulamalardan bir tanesi olan QR/Barcode Scanner’da tüm QR kod ve barkod cinslerini okutabilir, flaş dayanağıyla düşük ışıklı ortamlarda süreçlerinizi gerçekleştirebilir, geçmişte okuttuğunuz kodlara göz atabilirsiniz.

Private Browser Pro

Normal fiyatı: 15,99 TL

Yükleme sayısı: 10.000+

İnternette attığımız her adımın kaydedildiği ve çeşitli emeller için takip edildiği düşünüldüğünde sanal ortamdaki mahremiyetin kıymeti daha uygun anlaşılabiliyor. Pozisyon izi bırakmadan internette özgürce dolaşmanızı sağlayacak bu uygulamada ayrıyeten reklam engelleyici de bulunuyor.

Reminder Pro

Normal fiyatı: 15,99 TL

Yükleme sayısı: 500+

Gün içerisinde unutabileceğiniz kıymetli anlar için kullanabileceğiniz bu hatırlatıcı uygulamasının en hoş yanı ise reklamsız olması.

Stickman Legens: Shadow War

Normal fiyatı: 0,99 TL

Yükleme sayısı: 5.000.000+

Stickman dövüş oyunları serisinin en düzgün çevrimdışı dövüş oyunlarından olan bu oyunda toplayabileceğiniz farlı kahramanlar, oynayabileceğiniz farklı modlar da bulunuyor.

The House

Kısa Süreliğine Ücretsiz 5 Oyun ve Uygulama (Android)

Normal Fiyatı: 1,29 TL

Yükleme sayısı: 100.000+

Akıllı telefonda kaygı oyunu oynamayı sevenlerdenseniz fiyatsız olmasından fırsatla The House’a da bir baht verebilirsiniz.

Bu haftanın Google Play Store indirimlerinden sizler için seçtiğimiz uygulama ve oyunları paylaştığımız yazımızın sonuna geldik. Siz de beğendiğiniz oyun ve uygulamaları yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Fiyatsız oyun ve uygulamaları önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın 🙂