LG G7 ThinQ  İçin Android 9 Pie Güncellemesi Yayınlandı

LG G7 ThinQ İçin Android 9 Pie Güncellemesi Yayınlandı

Güney Koreli teknoloji üreticisi LG, akıllı telefonlar konusunda eski gücünü koruyamıyor. LG akıllı telefon sahipleri en çok, şirketin güncelleme sunmamasından şikayetçilerdi. Şirketin geçmiş periyottaki amiral gemilerinden LG G7 ThinQ, bu yılın başlarında Güney Kore'deki aygıtlar için güncelleme almış olmasına karşın Avrupa ve başka pazarlar için güncelleme bir türlü yayınlanmamıştı.

LG G7 ThinQ'in Android 9 Pie güncellemesi şu an için Amerika Birleşik Devletleri ve birtakım Avrupa ülkelerindeki kullanıcılar için sunulmaya başladı. Fakat Güney Kore dışında da kullanıcıları olduğunu hatırlayan LG'nin fazla uzun sürmeden tüm G7 ThinQ kullanıcılarına güncelleme yayınlayacağı düşünülüyor.

LG G7 ThinQ  İçin Android 9 Pie Güncellemesi Yayınlandı

Sunulan yenileştirme ile LG G7 ThinQ sahipleri, Android 9 Pie işletim sisteminin tüm özelliklerini etkin olarak kullanmaya başlayacaklar.

LG'nin kullanıcılarına sunduğu güncellemenin hangi Avrupa ülkeleri için yayınladığı ve ülkemizde bulunan kullanıcılar için ne vakit hizmete sunulacağı şimdi bilinmiyor. LG'den güncelleme süreci ile ilgili rastgele bir açıklama gelmedi. Şayet bir LG G7 ThinQ sahibiyseniz akıllı telefonunuza bildirim gelecektir. Lakin bu bildirimden emin değilseniz akıllı telefonunuzun “Ayarlar” menüsü altından ilgili kısma ulaşarak, güncellemenin telefonunuza gelip gelmediğini denetim edebilirsiniz.