LG Harmony 3'ün Tasarımını Ortaya Koyan Görsel Ortaya Çıktı

LG Harmony 3’ün Tasarımını Ortaya Koyan Görsel Ortaya Çıktı

LG, Harmony isimli serisiyle birlikte iki yıldır bütçe dostu telefonlar çıkartarak hitap ettiği kullanıcı kitlesini genişletiyordu. LG Harmony ve LG Harmony 2'den beklenen performansı alan LG, artık de serinin üçüncü telefonu üzerinde çalışmaya başladı. Evan Blass isimli Twitter kullanıcısı, telefonun birinci fotoğrafını paylaştı.

Tanıtımlardan evvel aygıtlar hakkında bilgileri ve fotoğrafları paylaşmasıyla ünlü Twitter kullanıcısı Evan Blass, aygıtın uzun bir ekrana sahip olacağını ve üst ve altta çerçevelerle geleceğini ortaya koydu. Paylaşılan görsellerde ön kamerayı destekleyecek bir LED flaşı da görmek mümkün. Telefonun kenarlarını incelediğimiz vakit güç tuşu ve ses açma kapama tuşlarının yanı sıra Google Asistan tuşu olduğunu düşündüğümüz bir tuş daha aygıtın görsellerinde yer alıyor.

LG Harmony 3'ün Tasarımını Ortaya Koyan Görsel Ortaya Çıktı

İşletim sistemi olarak şu an için pek fazla bir bilgi bulunmasa da kullanıcı arayüzünü varsayım etmek mümkün. Görseller incelendiği vakit 2019 LG amiral gemilerinde de bulunan UX 8.0'ı kullanması beklenen LG, işletim sistemi olarak da Android 9 Pie'ı seçebilir.

Şu an için fiyat konusunda rastgele bir şey söylemek için erken olsa da evvelki Harmony aygıtlarına bakarak aşağı üst bir fiyat kestiriminde bulunabiliriz. Bir evvelki aygıt Harmony 2'nin 139,99 dolarlık bir fiyat etiketiyle satışa çıkmış olduğunu göz önünde bulunduracak olursak LG Harmony 3'ün 200 dolar bandını geçmeyeceğini hatta altında kalacağını söyleyebiliriz.