Bir Ünlü İsim 51. Bölge Etkinliğine Katılacağını Açıkladı

Bir Ünlü İsim 51. Bölge Etkinliğine Katılacağını Açıkladı

ABD Hava Kuvvetleri'ne ilişkin 51. Bölge'yi istila etme konusundaki aktiflik, her geçen gün daha fazla destekçiyi içerisine katıyor. Bu sefer de öbür bir ünlü, 51. Bölge aktifliğine katılacağını Twitter üzerinden açıkladı.

Danny Trejo, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada 51. Bölge'nin istilası etkinliğinde kendisinin de yer alacağını belirtti. Machete sinemasından tanıdığımız ünlü oyuncu, parlayan bir palanın olduğu bir görseli paylaşarak “51. Bölge'den çıktığım vakit bu türlü olacak” şeklinde bir gönderi paylaştı.

Bir Ünlü İsim 51. Bölge Etkinliğine Katılacağını Açıkladı

51. Bölge istilası interneti kasıp kavururken bu bahisten haberdar olmayan bireyler için çabucak özetleyelim: Bir Facebook sayfası “51. Bölge'yi istila edelim, hepimizi birden durduramazlar” şeklinde bir aktiflik başlattı. Aktiflik, şu anda 1,2 milyon iştirakçinin yanı sıra 1 milyon katılmayı düşünen şahsa sahip.

Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri sözcüsü, kimsenin bu türlü bir şey denememesini anlatan sert bir ihtarda bulunmuş, 51. Bölge'nin tüm akınlara karşı hazırlıklı olduğunu belirtmişti. Aktiflik şu anda mizah bakımından epeyce doyurucu olsa da mümkün bir toplanmanın büyük bir felaketle sonuçlanabileceğini de belirtmekte yarar var.

Bir Ünlü İsim 51. Bölge Etkinliğine Katılacağını Açıkladı

Amerika Birleşik Devletleri'nin askerlerini eğittiği ve tam teçhizatlı birliklerin daima olarak devriye gezdiği bölgeye girenlerin vurulması, Amerika Birleşik Devletleri tarafınca müsaade edilen bir durum. Alana girilmesi yasaklı olduğu için girmeye çalışan rastgele birinin vurulacağı da tabelalar üzerinde yer alıyor.

Az evvel de bahsettiğimiz üzere, internet üzerinde büyük bir mizah konusu olan ve ünlülerin de mizaha katıldığı bu husus, birçok kişinin olayı gerçek olarak algılayıp insanların 51. Bölge'ye gitmesine sebep olabilir. Bu türlü bir durumda da binlerce kişinin öldüğü bir facia doğabilir. Biz tekrar de tüm bunların bir latife olduğunu lakin yapılan mizahların son derece eğlenceli olduğu için olayın mizahi kısmının devam etmesini istediğimizi belirtelim.