Yaşlandırma Uygulaması FaceApp Nedir? Nasıl Kullanılır?

Yaşlandırma Uygulaması FaceApp Nedir? Nasıl Kullanılır?

FaceApp isimli bir uygulama, son günlerde sıkça isminden kelam ettirmeye başladı. Bireyleri hem yaşlandırabilen hem de cinsiyetlerini değiştirebilen bu uygulama, şu sıralar yeni bir akım başlatmış durumda.

Peki toplumsal medyanın gündemine oturan ve kullanıcılar tarafından ziyadesiyle beğenilen bu uygulama nasıl indiriliyor, nasıl kullanılıyor? Bu rehber, uygulamayı kullanmak isteyen takipçilerimiz için her şeyi açıklıyor.

Yaşlandırma Uygulaması FaceApp Nedir? Nasıl Kullanılır?

FaceApp nasıl indirilir?

FaceApp uygulamasını taşınabilir cihazlarınıza indirebilmek için spesifik bir formül denemeniz gerekmiyor. Kullandığınız aygıtın uygulama mağazasında bu uygulama bulunuyor. FaceApp uygulamasını indirmek isterseniz, aşağıdan kendinize uygun olan sürümü indirebilirsiniz.

Uygulamanın sahip olduğu kolay arayüz, süreçleri büyük bir çarçabuk halletmenize imkan tanıyor.

  • Uygulama, kurulduktan sonra birtakım müsaadeler istiyor. Bu müsaadeler; fotoğraflara erişebilme ve bildirim gönderebilme yetkileri. Bildirimler tercihe nazaran değişebilir lakin fotoğraflara erişim müsaadesinin kesinlikle verilmesi gerekiyor.
  • İzin verildikten sonra galerinizde bulunan fotoğrafları göreceksiniz. Bu fotoğraflardan bir adedini seçmeniz gerekiyor.
  • Seçtiğiniz fotoğrafla ilgili olarak ekranın alt kısmında efektleri görebiliyorsunuz. Burada hangi efekti uygulamak istediğinize karar vererek fotoğrafın yeni halini aygıtınıza kaydedebilir, toplumsal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

FaceApp uygulamasının fiyatlı ve fiyatsız sürümleri bulunuyor. Fiyatlı sürüm, düzenlediğiniz fotoğraflardaki “FaceApp” yazısını kaldırıyor. Öbür özelliklerse neredeyse büsbütün birebir.