Motorola One Pro'ya Dair Yeni Görseller Ortaya Çıktı

Motorola One Pro’ya Dair Yeni Görseller Ortaya Çıktı

Motorola, One serisine yeni telefonlar eklemeye devam ediyor. Şirket, One Vision ve One Power’dan sonra bu seriye One Pro ile devam edecek üzere duruyor. Ortaya çıkarılan görsellere bakacak olursak One Pro, ailenin öbür üyelerinden epeyce farklı gözükecek.

Motorola One Pro'ya Dair Yeni Görseller Ortaya Çıktı

CashKaro ve Slashleaks tarafından ortaya çıkarılan görsellerde yeni Motorola One Pro’nun ardında dört kamera bulunuyor. Kameraların yanına flaş, alt tarafındaysa parmak izi okuyucu sensör yer alıyor. Telefonun ön tarafına bakıldığında, selfie kamerasının su damlası formundaki çentiğin içinde yer aldığı gözüküyor. Ayrıyeten görsellerde, 3,5 mm jak girişi ile USB C girişinin de aygıtta yer alacağı görülüyor.

Motorola One Pro'ya Dair Yeni Görseller Ortaya Çıktı

Çıkan kimi görsellerde parmak izi okuyucu sensörün kameranın çabucak altında yer aldığı görülürken kimilerinde parmak izi okuyucu sensör bulunmuyor. Yani aygıt çıkış yaptığında ekrana gömülü bir parmak izi okuyucu sensörle de karşılaşabiliriz. Telefon üç farklı renk seçeneğiyle gelecek; koyu mor, siyak, koyu bronz. Ayrıyeten görsellerde telefonun ekranında yer alan çerçevelerin ince olduğu dikkat çekiyor ki bu aygıtın, One serisiyle emsal noktalarından bir tanesi.

Telefonun art tarafında bulunan dört kameradan, ana sensör olanı 48 MP pahasında. Ayrıyeten çıkan haberlere nazaran bu kameralardan en az iki adedinde optik imaj sabitleyici de bulunuyor. Ayrıyeten telefonun, Motorola’nın kendi Android sürümüyle gelmesi de ihtimaller dahilinde.

Şu an için bu bilgiler daha çok tez pozisyonunda ve hiçbiri resmi olarak onaylanmış değil. Lakin “Pro” söz tercihinin daha çok amiral gemisi aygıtlarda kullanıldığını düşünürsek, donanım olarak güçlü bir aygıt gelmesi pek beklenen.