OnePlus 7 Pro'nun Tanıtım Videosu ve Fiyatı Ortaya Çıktı

OnePlus 7 Pro’nun Tanıtım Videosu ve Fiyatı Ortaya Çıktı

Çinli akıllı telefon üretici OnePlus, fiyatına nazaran süper özellikler sunan akıllı telefonlarıyla son birkaç yılda kendine hatırı sayılır bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmış durumda. Şirket, yeni amiral gemisi OnePlus 7 ve premium modeli OnePlus 7 Pro’nun duyurusunu bugün düzenleyeceği lansman etkinliğinde gerçekleştirecek.

Şu ana kadar ortaya çıkan sızıntılar sayesinde OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro hakkındaki neredeyse tüm bilgileri öğrendik. Buna nazaran aygıt, büsbütün çerçevesiz ekranlı bir dizayna, açılır kapanır ön kameraya ve üçlü art kameraya sahip olacak. Tasarım hakkındaki daha fazla ayrıntı için OnePlus’ın lansmanda göstermesi beklenen aşağıdaki görüntüyü izleyebilirsiniz.

Reddit’te sızdırılan üstteki görüntü, OnePlus 7 Pro’nun dizaynına net bir bakış sağlıyor ancak hepsi bu kadar değil. T-Mobile’ın OnePlus 7 için kullanacağı tanıtım görüntüsü da sızdırılmış durumda. Aşağıdaki ilişkiden OnePlus 7 Pro’nun öne çıkan özelliklerinin de gösterildiği T-Mobile tanıtım görüntüsünü izleyebilirsiniz.

Dahası var. Ishan Agarwal, OnePlus’ın yeni amiral gemileri için belirlediği fiyat etiketlerini de ortaya çıkardı. Birtakım bölgelerde satışa sunulacak 5G dayanaklı modelin fiyatı görünmüyor lakin standart ve premium modelin fiyatlarını görmek mümkün. Bu fiyatlara nazaran OnePlus, baz modelde fiyat artırımı yapmasa da premium modelde Apple ve Samsung’a yaklaşmış oluyor.