PlayStation 4 Konsolunda Oynanabilen Oyun Ücretsiz Oldu

PlayStation 4 Konsolunda Oynanabilen Oyun Ücretsiz Oldu

Kuzey yarım kürede yaşanan yaz mevsimi, oyun dalını önemli manada etkiliyor. Oyun platformları hem bilgisayar hem de oyun konsolları için indirimler yaparak oyunseverlerin ilgisini çekmeye çalışıyorlar. Steam'in yaz indirimlerini konuştuğumuz bu günlerde, bir indirim haberi de PlayStation 4 için geldi. XBox One ve PlayStation 4 konsolu üzerinden oynanabilen Samurai Shodown isimli bir oyun, dönem geçişi sırasında oyunun dönem pass'ini tamamen fiyatsız yaptı. Oyunun 20 dolar karşılığında satılan pass'inin fiyatsız olması, bir kusur sonucunda mı oluştu yoksa bilerek yapılan bir şey mi şimdi anlaşılamadı.

PlayStation 4 Konsolunda Oynanabilen Oyun Ücretsiz Oldu

Bir yakın dövüş oyunu olan Samurai Shodown'un ücretsiz pass'ini deneyen PlayStation 4 sahipleri, oyun satın alınmamış olsa bile bu pass'i kullanarak oyunun oynanabildiğini fark ettiler. Fakat bu fiyatsız pass şimdilik yalnızca PlayStation Store'de mevcut. Bu durum, kampanyanın bir yanılgı sonucunda gerçekleştiğini düşündürüyor. Bahisle ilgili olarak ne PlayStation cephesinden ne de oyunun geliştiricilerinden rastgele bir açıklama gelmedi.

PlayStation 4 Konsolunda Oynanabilen Oyun Ücretsiz Oldu

Eğer bir PlayStation 4 konsoluna sahipseniz, burada bulunan ilişkiyi kullanarak oyunun fiyatsız pass'ine erişebilirsiniz.

  • Not: Bu indirimin sebebi tam olarak anlaşılamadığı ve rastgele bir açıklama yapılmadığı için, pass'e fiyatsız sahip olsanız bile oyunu oynayamama durumu oluşabilir. Lakin yinede yakın dövüş oyunlarına ilgi duyan takipçilerimizin, bu fiyatsız pass'i satın alarak oyunu denemelerini tavsiye ederiz.