PUBG Mobile 0.13.5 Sürümü Yayınlandı: İşte Tüm Yenilikler

PUBG Mobile 0.13.5 Sürümü Yayınlandı: İşte Tüm Yenilikler

PUBG, son yılların en tanınan oyunlarından bir tanesi oldu. Oyunseverler oyunun hem olağan sürümünü hem de taşınabilir sürümünü severek oynuyorlar. Artık PUBG Mobile, 0.13.5 sürüm güncelleştirmesine sahip ve aktüelleştirme oyuna pek çok yenilik ve düzgünleştirme getiriyor. 

Yayınlanan yenileştirmenin 16-22 Temmuz aralığında yapılması halinde bir paraşüt izi ve 1.888 BP kazanıyorsunuz. Kazandığınız bu BP'leri kasa alım süreçlerinde kullanabilirsiniz.

İşte PUBG Mobile 0.13.5 güncelleştirmesiyle birlikte getirilen yenilikler:

PUBG Mobile 0.13.5 Sürümü Yayınlandı: İşte Tüm Yenilikler

  • Oyunun son güncelleştirmesiyle birlikte oyuncular, Erangel ve Vikendi haritalarında yeni bir hafif makineli tüfek kullanabilecekler. PP-19 Bizon olarak bilinen bu silah, 9 milimetrelik mermi kullanıyor ve bir şarjöründe 53 mermi taşıyabiliyor. 6x'e kadar dürbün takılabilen bu silah, yakın aralıklarda daha yeterli iş görüyor. 
  • Oyuna getirilen bir öteki yenilik ise grup vefat maçları. Oyuncular artık TPP modunda kadro savaşları yapabilecekler. 
  • iOS kullanıcılarını yakından bir öteki özellik, 0.13.5 güncelleştirmesiyle kullanılabilecek. Bu özellik, oyun art plandayken güncelleme yapabilmesine imkan sağlıyor. Bu sayede iOS kullanıcıları, başka uygulamalarda gezinmeye devam ederken PUBG Mobile, art planda güncellenebilecek.
  • HDR moduna High Frame Rate seçeneği eklendi. Bu seçenek pil tüketimini artıracaktır fakat daha kaliteli bir manzara imkanı veriyor. Bu özelliği faal edebilmek için oyun içerisinden Ayarlar menüsüne erişebilirsiniz.

Tüm bu yeni özelliklerin yanı sıra oyunun dönem sisteminde de birtakım yenilikler yapıldı. Bu yenilikler yeni kostümler ve mükafatları içeriyor.

Oyunda bulunan kimi yanılgılar da 0.13.5 yenileştirmesi ile düzeltilmiş durumda. Düzeltilen yanlışlara bakacak olursak; ortaya çıkmayan ödül bildirimleri yanlışları giderildi ve kasa isimlerinin gerçek kasalarla uyuşmaması sorunu çözüldü. Düzeltilen en kıymetli sorun ise oyuncuların dönem boyunca yanlış puanlanmaları ve kusurlu sıralanmalarıydı. Bu sorun aktüelleştirme ile düzeltildi.

Tüm bu yeniliklerin getirildiği PUBG Mobile'ı yenileştirmek için, kullandığınız platformun mağazasına gidebilir, oyunu güncelleştirebilirsiniz. Şayet PUBG Mobile'ı şimdiye kadar indirmediyseniz, aşağıda bulunan irtibatları kullanabilirsiniz.