PUBG'nin İlk Sinematik Fragmanı Yayınlandı

PUBG’nin İlk Sinematik Fragmanı Yayınlandı

Son yılların tanınan oyunlarından bir tanesi olan PUBG, piyasaya sürüldüğü vakit oyun dalını kasıp kavurdu. Bu oyunun çabucak ardındansa öbür şirketler, hayatta kalma çeşidinde oyunları piyasaya sürerek çeşitliliği artırdırlar ve büyük bir rekabet ortamı oluştu. Fortnite ile Apex Legends'ın piyasaya sürülmesiyle birlikte oyuncuların bir kısmı bu oyunlara kaymış olsalar bile, PUBG'nin popülaritesi hiçbir vakit azalmadı.

PUBG'nin dördüncü dönemi, 24 Temmuz'da başlayacak. Oyunseverler yeni dönemi heyecanla beklerken geliştirici şirket, PUBG'nin bilinmeyen öyküsünü ön plana çıkarmayı amaçlayarak bir fragman hazırladı. Elbette PUBG'nin gerçek bir tarihi hikayesi yok lakin geliştiriciler, 1965'ten günümüze kadar gelen süreçte Erangel'de neler yaşandığını gözler önüne serdiler.

PUBG'nin İlk Sinematik Fragmanı Yayınlandı

Popüler oyunun yayınlanan fragmanı, Erangel adasındaki küçük bir çocuğun yaşadıklarını gösteriyor. Düşman kuvvetlerinin yaptığı kıyım sonrasında ada terk ediliyor ve ortadan uzunca bir vakit geçtikten sonra harabeye dönerek, çeşitli çatışmalara sahne oluyor. Fragmanın sonunda ise bir adamın monitörler aracılığıyla bu adayı izlediğini görebiliyoruz.

Daha evvel yapılan açıklamalarda Erangel'e büyük yeniliklerin geldiği duyurulmuştu. İlerleyen devirlerde geliştirici şirketin çalışmalarının, PUBG'nin tekrar kral olmasını sağlayıp sağlamayacağını daima birlikte göreceğiz.

PUBG'nin dördüncü için yayınlanan sinematik fragmanını, çabucak aşağıdan izleyebilirsiniz