Samsung Galaxy Note10’un Heyecanlandıran Tanıtım Videosu

Samsung Galaxy Note10’un Heyecanlandıran Tanıtım Videosu

Samsung Galaxy Note10, Güney Koreli firmanın yeni amiral gemisi olacak. Firmanın yeni telefonu, resmi tanıtımından 1 ay evvel yayınlanan görüntü ile birinci defa resmi olarak karşımıza çıktı. 

Galaxy Note10, yeni DeX modu ile rastgele bir HDTV’yi anında bilgisayara çevirebilecek. Samsung ayrıyeten 20W kablosuz şarj özelliğine de işaret ediyor. Telefonlar, şarj paylaşımında da 20W bilakis şarj kapasitesine sahip olacak. 

Yeni tanıtım görüntüsü, Samsung Endonezya’nın resmi Twitter hesabından paylaşıldı. Görüntüde telefonun özellikleri konusunda bir bilgi verilmiyor fakat yeni aygıtın verimlilik manasında üst seviye olduğu vurgulanıyor. 

Samsung Galaxy Note10’un Heyecanlandıran Tanıtım Videosu

Videoya nazaran yeni DeX modu, Galaxy Note10’da da bulunacak. Bu mod, aygıt üzerinden gelişmiş masaüstü deneyimi yaşayabilmeyi sağlayacak. Samsung, yeni Galaxy Note10’un profesyoneller tarafından kullanılan birtakım aygıtların da yerini alacağı konusunda argümanlı. 

Samsung, Galaxy Note10’u işletme odaklı bir telefon olarak görüyor. Aygıt ikonik S Pen stylus kalemi ile gelecek. Yeni kamera sistemi de yaratıcı kullanıcıları ve profesyonelleri çekmeyi amaçlıyor.