Turok: Escape from Lost Valley, Steam'de Listelendi

Turok: Escape from Lost Valley, Steam’de Listelendi

Turok isimli bir çizgi romanın görüntü oyun uyarlaması olan ve tıpkı ismi taşıyan Turok'un yeni bir oyunu piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. Oyun, geliştirici grup tarafından duyurulmadı fakat oluşturulan Steam eser sayfası, oyunun 25 Temmuz'da çıkacağını açıklıyor.

15 yıldan fazla bir geçmişe sahip olan Turok'un yeni sürümü, “Turok: Escape from Lost Valley” olarak isimlendirilmiş durumda ve bu kere, birinci şahıs nişancı cinsinden büsbütün farklı bir oyun olarak karşımıza çıkacak.

Turok: Escape from Lost Valley, Steam'de Listelendi

Serinin eski sürümlerine oranla Turok: Escape from Lost Valley, biraz daha kolaylaştırılmış ve yaratıkların modellemeleri, dinozorların fecî görünümlerine göre biraz sevimlileştirilmiş durumda. 

Oyunun konusuna gelecek olursak; bu kere kayıp vadinin içerisinde olacaksınız ve önünüze çıkan yaratıklardan kurtulmaya çalışacaksınız.

Turok: Escape from Lost Valley için bir de fragman yayınlandı. İşte o fragman;

Oyunun şimdilik yalnızca bilgisayar platformu için geliştirilmiş olan bir sürümünün olduğu biliniyor. Konsollar için piyasaya sürülüp sürülmeyeceği netleşmiş değil. Ayrıyeten oyunun fiyatı henüz paylaşılmadı.

Oyunu istek listenize eklemek ve 25 Temmuz'da satın almak isterseniz, burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.