Samsung, S9 Serisi İçin AR Emoji Güncellemesi Yayınladı

Samsung, S9 Serisi İçin AR Emoji Güncellemesi Yayınladı

Samsung, aygıtlarını güncellemeye ve yenilemeye devam ediyor. Galaxy S9 ve S9+ için yayınlanan bu güncelleme, kullanıcıların daha fazla AR Emoji seçeneğine sahip olmasını sağlıyor. AR Emoji geliştirmesi, yetişkinler ve çocuklar için ayrı modlar getiriyor ve yenilenmiş bir yüz kayıt süreci ile programa yeni bir arayüz sunuyor.  

Samsung, S9 Serisi İçin AR Emoji Güncellemesi Yayınladı

Güncelleme ile birlikte Kamera moduna da birtakım iyileştirmeler geldi. Kamera’nın gece modu özelliğinde birtakım stabilite sorunları olduğu bildirilmişti ve Samsung yayınladığı son güncelleme ile bu sorunu giderdiğini belirtti. 

Bunların yanı sıra Samsung, Arama ve Bildiri Sürekliliği özelliklerini de getirdi. Bu özellik, Galaxy Tab S5e ve Tab S4 üzere desteklenen tabletlerde aramaları ve iletileri kabul edebilmenize yarıyor. Doğal bunu yapabilmek için tabletiniz ile cep telefonunuzun aynı Samsung hesabına bağlı olması kural.  

G96FXXU6CSG8 ismi verilmiş bu güncelleme 533 MB boyutunda ve şu anda Almanya'da kullanılan aygıtlarda indirilebilir durumda. Genelde olduğu üzere, güncelleme aygıtlara basamaklı bir formda geliyor. Şayet şimdi aygıtınıza bu güncellemeyi almadıysanız endişelenecek bir durum yok. Yakında güncelleme sizin de aygıtınıza ulaşacaktır.