Soap ve Ghost Call of Duty: Modern Warfare'de Geri Dönebilir

Soap ve Ghost Call of Duty: Modern Warfare’de Geri Dönebilir

Fragmanı çıktığı günden bu yana Call of Duty hayranlarının yerinde durmasını zorlaştıran Call of Duty: Çağdaş Warfare’in öyküyü başa alarak son üç oyunun öncesini anlatacağını biliyorduk. Ayrıyeten fragmanla birlikte Captain Price’ın gelişi de bir halde katılaşmış oldu.

Bu iki bilgi elimizde olsa da hâlâ oyun hakkında bilinmeyen birçok şey bulunuyor. Fragmanda Price’ın ‘birkaç eski dostla' hareket edeceğini öğrenmiştik lakin bu şahısların kim olacağına dair bir bilgi gelmemişti.

Infinity Ward’un yetkililerinden Taylor Kurosaki’yle röportaj yapma fırsatı yakalayan Unilad.com; Soap ve Ghost karakterleriyle ilgili ipuçlarına ulaştı.

Soap ve Ghost Call of Duty: Modern Warfare'de Geri Dönebilir

Modern Warfare grubundan hangi isimleri göreceğimize dair bir soru yönelten Unilad, şu formda bir karşılık aldı:

“Evet, Captain Price, öteki şahıslarla geri döndü lakin şu an daha fazlasını söylemek istemiyoruz. Fragmanın sonunda Price’a sorulan ‘ekibin kim?’ sorusuna Price’ın ‘birkaç eski dost’ demesi, sizin için bir çeşit ipucu olmuştur. Büsbütün tekrar tasarladığımız kıssada herkesin geri dönmek için bir bahtının olduğunu belirtelim.”

Call of Duty oynayan rastgele biri, ‘herkesin gelme bahtı var’ açıklamasından sonra direkt olarak Soap ve Ghost’u aklına getirmiş olacaktır. Şu an için Ghost ve Soap’un gelişi hâlâ bir ihtimal olsa da yeni açıklamalarla bu ihtimallerin yükseleceğini düşünüyoruz.

Call of Duty: Çağdaş Warfare’in fragmanı yine izlemek isterseniz fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.