Spotify’dan Disney Hayranlarını Sevindirecek Haber

Spotify’dan Disney Hayranlarını Sevindirecek Haber

Eğer Disney’e dair (Pixar, Marvel, Star Wars ve şirketin sahip olduğu her şey) rastgele bir şeyin hayranıysanız, muhtemelen müziklerini de dinlemeyi seversiniz. Disney’e ilişkin firmaların sinemalarının yahut animasyonlarının müzikleri, çıktığı andan itibaren Spotify’da oluyor lakin bazen bulması güç olabiliyor. Artık ise Spotify, bütün Disney içeriklerini ‘Disney Hub’ isimli yeni bir listede bir ortaya getiriyor.

Spotify’dan Disney Hayranlarını Sevindirecek Haber

Disney’in imparatorluğu hakkında ne düşünürseniz düşünün, tanınan kültür üzerindeki tesiri inkar edilemez. Artı olarak insanların favori Disney sinemalarını yahut dizilerini izleyemediği günlerde Spotify’ın bu atağı ticari olarak mantıklı sayılabilir.

Şu anda listede bulunan çalma listeleri Disney hitlerinden oluşuyor, alışılmış bu da en dorukta Aslan Kral müziğinin yer aldığı manasına geliyor. Bunun dışında en uygun Marvel, Star Wars, Pixar müzikleri de bu listede bir ortada bulunuyor.

Disney Hub şu an için Birleşik Krallık, ABD, İrlanda, Güney Afrika, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da faal durumda. Kısa bir müddet sonra dünya genelinde görüntülenebilir olmasını umuyoruz.

Sizin Spotify’da görmek istediğiniz listeler neler? Yorumlarda belirtebilirsiniz 🙂