Steam Fiyatı 49 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı 49 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

İçerisinde bulunduğumuz yaz tatili, oyunseverleri yeni oyun arayışlarına yöneltmiş durumda. Steam yaz indirimlerinin sona ermesiyle birlikte oyunların fiyatı bir ölçü yükselmiş olsa bile, Steam artık kısa müddetliğine bir oyunu fiyatsız olarak sunuyor.

Strateji oyunlarını sevenleri yakından ilgilendiren bu kampanya, 15 Temmuz'a kadar geçerli. Yani şayet bu oyuna fiyatsız olarak sahip olamak isterseniz, elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.

İşte Steam'in fiyatsız sunduğu o strateji oyunu:

Steam Fiyatı 49 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Age of Wonders III, aslında geçtiğimiz günlerde Humble tarafından fiyatsız oldu. Lakin o kampanyayı kaçırıp, sonrasında pişman olanları sevindiren bu haber Steam'den geldi.

Sıra tabanlı bir strateji oyunu olan Age of Wonders III, artık bir klasik haline gelmiş olan Age of Wonders serisinin dördüncü oyunu.

Steam'in fiyatsız olarak sunduğu bu oyuna sahip olmak isterseniz, oyunun Steam listeleme sayfasına erişerek, kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Oyunun Steam sayfasına burada bulunan ilişkiyi kullanarak erişebilirsiniz. 

Steam'in oyunla ilgili tek kampanyası bu değil. Oyunun ek paketlerinin tamamı da yüzde 50 indirimli olarak sunuluyor. Ek paketlerin indirimli fiyatı ise 29.50 TL. Yani bu kampanya kapsamında oyunun olağan fiyatından daha düşük bir fiyatta hem oyuna hem de tüm ek paketlere sahip olabiliyorsunuz.