Teknoloji ve Şıklığı Aynı Anda Sunan Akıllı Saat: Sofie 2.0

Teknoloji ve Şıklığı Aynı Anda Sunan Akıllı Saat: Sofie 2.0

Fossil'in Michael Kors etiketiyle piyasaya sürdüğü birinci akıllı saat Sofie SmartWatch, çok şık bir dizayna sahipti ancak fonksiyonellik manasında kimi eksiklikleri bulunuyordu. Ünlü saat üreticisi, birinci tecrübesinden ders alarak tasarladığı yeni akıllı saati Sofie 2.0'da epey başarılı bir aygıt ortaya koyuyor.

Teknoloji ve Şıklığı Aynı Anda Sunan Akıllı Saat: Sofie 2.0

Şıklığından ödün vermeyen Sofie 2.0; nabız ölçümü, GPS takibi üzere yeni özellikleriyle kullanıcılarına mükemmel bir tecrübe sunmak üzere tasarlandı. WearOS'un son sürümünün yüklü olarak geldiği bu akıllı saatte, NFC ile ödeme özelliği de bulunuyor.

Sofie 2.0'ın satış fiyatı hakkında şimdi bir açıklama yapılmadı lakin satışa çıkacağı yaz aylarına gerçek fiyatının netleşmesi bekleniyor. Gümüş, altın, pembe ve gümüş/pembe olarak 4 farklı renk seçeneği ile piyasaya çıkacak akıllı saat, gündelik hayatınızın vazgeçilmezi olacak.

Önceki modele nazaran pil ömründe yapılan iyileştirmeler ile epeyce âlâ bir performans sunan Sofie 2.0'da işlemci olarak Snapdragon Wear 2100 kullanılıyor. Öbür akıllı saatlere nazaran sadece spor gayeli kullanıma sahip olmayan Sofie 2.0, şimdiden beğenileri üzerinde toplamış durumda.