Samsung Tırı Türkiye Turuna Başladı

Samsung Tırı Türkiye Turuna Başladı

Samsung, geçen sene çok sevilen aktifliğini tekrar hayata geçirdi. Galaxy S8 Sanal Gerçeklik Tırı ile Samsung’un VR teknolojisini en ileri biçimde tatmanızı sağlayacak aktiflik, bugünden itibaren başladı. Sanal gerçeklik tırına gelen ziyaretçiler, Galaxy S8 ve S8+’ın süper ekranını ve başka özelliklerini deneyimlerken, 360 derece VR teknolojisini de test edebilecekler. 360 derece dönen özel koltuk ile apayrı bir tecrübe yaşatacak Samsung'un teknolojik tırı, şu anda İstanbul’da Kanyon Alışveriş Merkezi’nin önüne park etmiş durumda.

Samsung Tırı Türkiye Turuna Başladı

Geçen yıllarda da cinslere çıkan Samsung cinsleri, çok büyük ilgi ile karşılaşmış ve insanları teknoloji ile buluşturmuştu. Bu yılki tırda, VR için tasarlanmış özel aygıtlar kullanılacak. 360 derece dönebilen ve VR gözlüğünüzden takip ettiğiniz dünyaya nazaran hareket edebilen koltuk, bunlardan sırf biri.

Samsung Tırı Türkiye Turuna Başladı

23 Mayıs – 28 Mayıs tarihleri ortasında Kanyon Alışveriş Merkezi giriş alanında yer alacak tır, daha sonra 3-5 Haziran’da Maltepe Kıyısında, 10 Haziran’da Vodafone Arena’da ve 16-18 Haziran’da Buyaka Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçilerini bekleyecek. İstanbul’daki cinsini tamamladıktan sonra Anadolu’ya açılacak tır, Türkiye’nin birçok kentini gezecek ve bu noktalara teknolojiyi tanıtacak.

Samsung Tırı Türkiye Turuna Başladı

Samsung tırının bu yıl çıkacak seyahati için açıklama yapan Samsung Electronics Eser Pazarlama Kıdemli Müdürü Burak Destici, “Samsung Electronics olarak yenilikçi fikirler ve teknolojilerle dünyaya ilham vermeyi ve geleceği şekillendirmeyi sürdürüyoruz. Geçtiğimiz yıllarda tüketicilerin Samsung tırına gösterdiği ağır ilgi, ülkemiz beşerinin yeni teknolojileri takip etme konusunda ne kadar şuurlu ve titiz olduğunu bize gösteriyor. Bu nedenle Samsung’un heyecan verici özelliklerle donanmış yeni amiral gemisi Galaxy S8, S8+ ve başka Samsung yeniliklerini, büyük bir itinayla Türkiye’nin farklı kentlerindeki teknoloji meraklıları buluşturmaktan memnunluk duyuyoruz” dedi.

Samsung Tırı Türkiye Turuna Başladı

Eğer siz de İstanbul’da oturuyorsanız şu sıralar, ya da bulunduğunuz bölgeye nazaran açıklanacak tarihlerde Samsung tırını ziyaret edebilirsiniz.