Apple, İki Yeni Reklam Filmi Yayınladı

Apple, İki Yeni Reklam Filmi Yayınladı

Apple, son akıllı telefon modellerinden iPhone XR ile ilgili iki yeni reklam sineması yayınladı. YouTube üzerinden paylaşılan reklam sinemalarında, iPhone XR'ın batarya ömrü ve gizliliğe dem vuruldu. Apple böylece X serisi akıllı telefonlarından uygun fiyatlı olanı XR için yeni bir pazarlama stratejisi geliştirmiş oldu. Aslında saklılıkla ilgili yapılmış olan reklam sineması tüm iPhone modellerini kapsasa da, batarya ömrüyle ilgili reklamda direkt iPhone XR baz alınmış. İşte Apple'ın yeni reklam sinemaları:

Gizlilikle ilgili hazırlanan reklam sinemasında, iPhone XR kullanan bir bayanın iMessage üzerinden gelen iletilere verdiği yansılar görülebiliyor. Akabinde da iMessage uygulamasının iletilerinizi gizlediğini belirten bir yazı çıkıyor. Reklam sinemasının sonunda Apple logosunun bir kilite benzetilmesi de dikkatlerden kaçmıyor.

Batarya ömrü ile ilgili olan reklam sinemasının öznesi ise direkt iPhone XR. Farklı bireyler, emsal vakitlerde yorgun olarak ön plana çıkarılıyor. Reklam sinemasının başında ve sonunda da iPhone XR'ın en uzun batarya ömrüne sahip olduğu belirtiliyor.