Bu Hafta Yayınlanan Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 Android Oyun

Bu Hafta Yayınlanan Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 Android Oyun

Telefonunuzda oynayabileceğiniz yeni oyun arayışına girdiyseniz bu liste tam da size nazaran. Bu hafta yayınlanan 10 fiyatsız Android oyunla karşınızdayız. Bu oyunların kısa mühlet içerisinde fiyatlı olma ihtimallerinin olduğunu hatırlattıktan sonra vakit kaybetmeden çabucak listemize geçelim.

1. Stick Cricket Live

Stick Cricket Live, vuruş yeteneklerinizi canlı oyunculara karşı test etme hünerine sahip olacağınız hoş bir kriket oyunu. Acemi düzeyden başlayarak vakitle ilerleme kaydettiğiniz oyunda ne kadar kazanırsanız seviyeniz o kadar artıyor.

2. Gallery: Coloring Book & Decor

Birkaç yıl evvel çok tanınan olan yetişkin boyama kitaplarının taşınabilir versiyonu olan uygulama, bu hafta Google Play’e giriş yaptı. Yetişkinlere yönelik boyama anlayışıyla yola çıkan uygulama gerilim atmak için birebir.

3. ChessFinity

Geleneksel satranç tahtasından farklı bir yapıya sahip olan oyunda, bir taş seçerek onu denetim ediyoruz. Taş seçiminde muhakkak bir zorunluluğumuz olmasa bile her atakta yalnızca bir kare ileri gidebiliyoruz. Oyunun hedefi ise gidebildiğimiz yere kadar gitmek.

4. Guilt Battle Arena

Oyunda yalnızca bir adet mermiye sahibiz ve o mermiyi hakikat vakitte hakikat formda kullanmak büsbütün ustalığımıza kalmış durumda. Strateji ve aksiyonu birleştiren oyunu denemekte yarar var.

5. Bird BnB

Arttırılmış gerçeklik takviyeli oyunda, doğal ortamdaki küçük kahvaltı dükkânımıza kuşlar bulmaya çalışıyoruz. Bulduğumuz kuşlarımızı hakikat yönetip yeni kuşlar için yer açmaya çalışacağız. Oyun, şimdi tam sürüm olarak yayınlanmadı lakin şu an indirip kararsız sürümü deneyebilirsiniz.

6. Cube Blast Saga

Klasikleşmiş bir küp kırma oyunu olan Cube Blast Saga oyununda, kırılacak en uygun renk kümelerini bulmak için küp kulesini daima döndürmek durumundayız. Her döndürmede kuleye bir yeni küp ekleniyor.

7. Evil Lands: Online Action RPG

Evil Lands, çevrimiçi özellikleriyle dikkat çeken grafikleri çok düzgün olan bir RPG oyunu olarak karşımızda. Oyundaki fecî yaratıkları yok etmek için karakterimizi seçip maceraya atılıyoruz. Bu macerada isterseniz tek başınıza ilerleyin isterseniz de bir arkadaşınızla bir arada canavarların üstesinden gelin.

8. Train Station 2: Real Train Tycoon Simulator

Simülasyon oyunu severlerin kaçırmaması gereken bir taşınabilir oyun olan Train Station 2: Real Train Tycoon Simulator, trenlerinizi raylarına oturtacağınız ve dünya çapında bir demiryolu imparatorluğu kuracağınız keyifli bir Tycoon oyunu.

9. The Mighty Quest for Epic Loot

Aslında daha evvelden PC’ye çıkan bir oyun olan The Mighty Quest for Epic Loot, güncellenerek Ubisoft tarafından taşınabilir olarak çıkartıldı. Aksiyon RPG cinsindeki oyunda kıssa modu boyunca ilerleyebilir ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

10. Dr. Mario World

Sinir bozucu virüsleri ortadan kaldırmak için uğraşan Dr. Mario, virüslerle tıpkı renkte olan ilaçları onlara atarak virüsleri yok etmeye çalışıyor. Keyifli bir oyun olan Dr. Mario World büsbütün sizin maharetlerinize nazaran şekillenen bir oyun.

Bu haftanın fiyatsız Android oyunlarını sizlerle paylaştığımız yazımızın sonuna geldik. Siz de listedeki uygulamalar hakkında niyetlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Fiyatsız oyun ve uygulamaları sizlerle paylaşmaya önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın.