eFootball PES 2020'nin Demo Sürümünün Çıkış Tarihi

eFootball PES 2020’nin Demo Sürümünün Çıkış Tarihi

Bir futbol oyunu klasiği olan ve Konami tarafından geliştirilen PES'in pek çok yeni özellik içeren son sürümü eylül ayında hayatımıza girecek. Lakin Konami, oyunsevelerlerin bu oyunu daha evvelden deneyimlemeleri için genelde her yıl bir demo sürüm yayınlıyor ve bu demo sürüm fiyatsız olarak kullanıcılara sunuluyor. Konami tarafından yapılan bir duyuru ile eFutboll Pes 2020 Demo'nun çıkış tarihi aşikâr oldu. Buna nazaran bilgisayar kullanıcıları, PES 2020'nin demo sürümünü 30 Temmuz prestijiyle Steam üzerinden edinebilecekler. Konsol sahipleri ise birebir tarihte kullandıkları konsolların mağazalarını kullanarak oyunun demo sürümüne sahip olabilirler.

eFootball PES 2020'nin Demo Sürümünün Çıkış Tarihi

Oyunseverler, Pes 2020'nin demo sürümünde çevrimiçi maçlar yapabilecekler ve kendi ekiplerini oluşturabilecekler. Konami tarafından yapılan açıklamalarda kendi grubunu oluşturma modunun birinci kere bir sürümün demosunda olacağı belirtildi. Ayrıyeten oyunun demo sürümünde 14 tam lisanslı ekip bulunacak. Konami, bu ekiplerden 11 adedini paylaştı. Paylaşılan kadrolar; Palmeiras, FC Barcelona, Sao Paulo, Vasco da Gama, Boca Juniors, Universidad de Chile, Colo-Colo, Arsenal FC, Flamengo, River Plate ve Sport Club Corinthians Paulista. 

eFootball PES 2020'nin demo sürümünün eser sayfası henüz Steam üzerinde yok lakin oyunun tam sürümü Steam üzerinde listeleniyor. 10 Eylül tarihinde piyasaya sürülecek olan PES 2020'yi Steam üzerinden satın almak isterseniz 199 TL ödemeniz gerekiyor. Oyunun Steam sayfasına buradan, PlayStation Store sayfasına buradan (409 TL) ve XBox One sürümüne de buradan (345 TL) erişebilirsiniz.