Galaxy Note10'a Dair Yeni Render Görselleri Ortaya Çıktı

Galaxy Note10’a Dair Yeni Render Görselleri Ortaya Çıktı

Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy Note10’un tanıtımını 7 Ağustos’ta gerçekleştirecek. Lakin basın sunumu gerçekleşene kadar telefonlarla ilgili birçok ayrıntı ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde Galaxy Note10+’ın dizaynının ortaya çıktığının haberini yapmıştık, o haberimizi okumak için de buraya tıklayabilirsiniz. Artık de Galaxy Note10’un render görselleri ortaya çıktı.

Ortaya çıkan render görsellerinde birinci olarak göze çarpan şey S kalemi oluyor. Görselde dikkat çeken bir öteki nokta da ekranın neredeyse büsbütün çerçevesiz olması ve yalnızca ön kamera için açılan su damlası halindeki çentiği.

Galaxy Note10'a Dair Yeni Render Görselleri Ortaya Çıktı

Telefonun dizaynda telefonun üst kısmının neredeyse büsbütün düz olduğu görülüyor ki kıyaslama yapmak gerekirse Galaxy Note9’da bu kısımlar daha yuvarlaktı. Telefonun yan tarafında ayrıyeten microSD ya da bir SIM yuvasının bulunduğu da görülüyor.

Artık tüm üst segment telefonlarda olduğu üzere Galaxy Note10’da da parmak izi okuyucu sensörün ekrana gömülü olacağı da belirli oluyor. Telefonda yer almayacak şeylere bakacak olursak tıpkı Note10+’da olduğu üzere bu telefonda da kulaklık jak girişi ve Bixby butonu yer almayacak.

Telefonun fiyatı konusunda ise şimdi bir bilgi bulunmasa da en temel Galaxy Note10 sürümünün 1.200 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Ayrıyeten bu fiyatın bölgeden bölgeye de değişiklik gösterebileceği düşünülüyor.