Rainbow Six Siege Yeni Nesile de Çıkacak

Rainbow Six Siege Yeni Nesile de Çıkacak

Rainbow Six Siege tüm vakitlerin en uzun mühlet liste başında kalmayı başaran oyunlarından biri. Oyun o kadar uzun müddettir oynanıyor ki, yıllar boyunca yapılan güncellemelerle birlikte yeni bir oyun haline geldi bile denilebilir. Hatta kimi inceleme siteleri oyuna tekrar incelemeler bile yaptı.

Tüm bu uzun soluklu muvaffakiyetin ardındansa, Ubisoft’un yeni nesile geçiş sürecini nasıl yönetim edeceği merak konusu.

Rainbow Six markasının yönetici ismi Alexandre Remy, bu süreci bir devam oyunuyla geçiştirmeyi düşünmediklerini söyledi. Remy, oyuncularını farklı platformlara hapsetmek istemediklerini belirtti.  Tüm platformlardan oyuncuların, birlikte oynayabilecekleri bir tertip kurmak istediklerini açıkladı.

Rainbow Six Siege Yeni Nesile de Çıkacak

Yeni kuşağa birebir oyunla giriş yapmanın dezavantajları bulunuyor. O denli ki, gelişen teknolojiyle birlikte hem konsolların hem de bilgisayarların kaldırabileceği yük değişiklik gösteriyor. Durum bu türlü olunca da yeni aygıtı olan beşerler rekabetçi platformda daha avantajlı pozisyona geliyorlar. Alexandre Remy’ye bu mevzuyla ilgili ne yapacakları sorulduğunda ise, bu soruya şimdi bir yanıtı olmadığını söyledi.

Her ne kadar yanıtsız kalan sorular olsa da, yakın vakitte gerçekleşecek E3’te, bu bahisle ilgili açıklamalar gelebilir.