Red Dead Redemption 2’nin Bilgisayar Ayarları Ortaya Çıktı

Red Dead Redemption 2’nin Bilgisayar Ayarları Ortaya Çıktı

Red Dead Redemption 2’nin bilgisayar versiyonuna ilişkin söylentiler bitmek bilmiyor. Bu defaki söylentinin ise daha geçerli bir kaynağı var: GTAforum üyesi rollschuh2282. Daha doğrusu onun paylaştığı ekran imajları. 

Red Dead Redemption 2’nin yardımcı uygulamasından bilgisayar ayarlarının ekran imgesini paylaşan kullanıcı, oyunun bu platform için de hazırlandığını argüman etti. Forum kullanıcıları, bu dataların GTA V’ten kalan artıklar olmadığını söyledi. Geriye bir tek Take-Two’nun resmi olarak duyuru yapması kaldı. 

RDR 2 bilgisayar versiyonu ile GTA V özellikleri ortasındaki farklar da göze çarpıyor. Örneğin RDR 2 için DirectX 12 takviyesi kelam konusu olacak. Ayrıyeten grafik opsiyonları da bu oyunda kaydırma çubukları ile gösterilecek. Rockstar, oyunun R* Editor menüsüne de çeşitli özellikler ekleyecek. Hazır ayarlar ortasında, GTA V’de karşımıza çıkmayan Ultra seçeneği de yer alacak. 

Red Dead Redemption 2’nin Bilgisayar Ayarları Ortaya Çıktı

Oyunla ilgili grafikler, sistem, arayüz, denetim ve imaj üzere ayrıntılar da elbette büyük değer taşıyor. Bu bahislerde çalışmalar tamamlanmadan bir oyun görmemiz pek mümkün değil. 

Meraklı olanlar, bahsi geçen kodları burada bulabilir