Uzmanlar: Minecraft Earth İsimli APK'leri İndirmeyin

Uzmanlar: Minecraft Earth İsimli APK’leri İndirmeyin

Uzun vakittir piyasada olan Minecraft oyun serisinin sunduğu uçsuz bucaksız açık dünya, oyuncuların yıllardır istemiş olduğu özgürlüğü sunarak kendisini daima gündemde tutmayı başardı. Artık ise oyunun gerçek dünya versiyonu çıkıyor.

Birkaç yıl evvel piyasaya sürülen ve taşınabilir kullanıcılar tarafından ziyadesiyle tutulan artırılmış gerçeklik oyunu Pokemon GO'da aygıtınızın kamerasını gerçek dünyaya tutuyor ve gerçek dünya üzerinde çıkan oyun malzemeleriyle etkileşime giriyordunuz.

Uzmanlar: Minecraft Earth İsimli APK'leri İndirmeyin

Oyunu gerçek hayata taşıyan bu teknoloji, artık Minecraft'ta kullanılacak. Minecraft Earth ismi verilen yeni taşınabilir oyun ile gerçek dünya üzerinde yapılar inşa edilebilecek. Bu oyunu özel kılan kısım ise tıpkı yapıları tıpkı anda arkadaşlarınızla inşa edebiliyor olmanız.

Beta test sürümü hâlinde dağıtımı yavaş yavaş bölgesel olarak başlayan Minecraft Earth, yalnızca iOS platformunda bu test sürümünü gerçekleştiriyor. İnternet üzerinde çıkabilecek Minecraft Earth.apk üzere belgeler için ise başka bir ikaz bulunuyor.
Uzmanlar: Minecraft Earth İsimli APK'leri İndirmeyin

Android işletim sisteminin suram evrakı formatı olan .apk isimli Minecraft Earth belgelerinin internet aleminde çok yakın vakitte yayılması varsayım ediliyor. Microsoft'un bu oyunu Temmuz ayı boyunca Android platformuna hiçbir halde yayınlamayacağı bilgisi ise bahsettiğimiz .apk evraklarının şahsî dataları çalmayı hedefleyen makus gayeli yazılımlar olacağı düşünülüyor.

En muteber indirmeler için her vakit Google'ın Android taşınabilir işletim sisteminin uygulama mağazası olan Play Store'u kullanın.