Yaz Aylarında Kolunuzdan Çıkarmayacağınız 3 Akıllı Bileklik

Yaz Aylarında Kolunuzdan Çıkarmayacağınız 3 Akıllı Bileklik

Samsung, Apple üzere şirketlerin piyasaya sürdüğü akıllı telefonlarına ek olarak tanıttığı giyilebilir teknolojik eserler, çoklukla yüksek fiyatlarıyla kullanıcılara uzak kalabiliyor. Bilhassa günlük kullanımda hem şıklığına dikkat eden hem de fizikî faaliyetlerini denetim altında tutmak isteyen kullanıcılar, yüksek fiyatları nedeniyle farklı alternatiflere yönelebiliyorlar.

Tam da yaz aylarına gelmişken akıllı bileklik sahibi olmak isteyen takipçilerimize özel hazırladığımız listemizde Xiaomi Mi Band 4, Xiaomi Mi Band 3 ve Bix MyBand isimli akıllı bilekliklere yer verdik. Gelin yaz aylarında kolunuzdan çıkartmak istemeyeceğiniz bu akıllı bilekliklere birlikte göz atalım.

Not: Listemizde yer alan eserlerin Teknostore sayfalarına başlıklara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1. Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik – Küresel Versiyon

Yaz Aylarında Kolunuzdan Çıkarmayacağınız 3 Akıllı Bileklik

Akıllı telefonlarının yanı sıra bilhassa Mi Band serisi akıllı bileklikleriyle tüm dünyada isminden kelam ettiren Xiaomi'nin yeni akıllı bilekliği Mi Band 4, sahip olduğu özelliklerle kendisini öteki akıllı bilekliklerden ayırıyor. Renkli AMOLED ekranı, tek şarjla 20 günlük pil ömrü, nabız ölçer, adım ölçer, titreşim, alarm, kronometre, hareketsizlik bildirim, bildiri bildirimleri, arama görüntüleme ve reddetme üzere özellikleriyle öne çıkan Mi Band 4'ü asla kolunuzdan çıkarmak istemeyeceksiniz. Tüm bu özelliklerine ek olarak müzik denetimi sunmasının yanı sıra 5ATM su direncine sahip bu aygıtı, kolaylıkla günlük kullanımınıza entegre edebilirsiniz.

2. Xiaomi Mi Band 3

Yaz Aylarında Kolunuzdan Çıkarmayacağınız 3 Akıllı Bileklik

Akıllı bileklik kategorisinde fiyat/performans denince akla birinci gelen eser olan Xiaomi Mi Band 3, kullanıcılara sunduğu özelliklerle günlük hayatında akıllı bileklik kullanmak isteyenlerin tüm muhtaçlıklarını karşılıyor. OLED ekranı, tek şarjla 20 günlük pil ömrü, mesaj ve bildirim görüntüleme, nabız ölçümü, alarm, titreşim, adım ölçer, uyku nizamı takibi, bildiri ve arama görüntüleme, kalori ölçer üzere özelliklere sahip olan aygıt, tıpkı Mi Band 4'te olduğu üzere 5ATM suya dayanıklılık sunmasıyla kullanıcıların bileklerinden çıkarmalarına gerek bırakmayan bir kullanıcı deneyimi yaşatabilir.

3. Bix MyBand Tansiyon Ölçer Akıllı Bileklik

Yaz Aylarında Kolunuzdan Çıkarmayacağınız 3 Akıllı Bileklik

Piyasadaki birçok akıllı bileklikte aranmasına karşın bulunamayan tansiyon ölçer işlevine sahip Bix MyBand Akıllı Bileklik, bu işlevine ek olarak sunduğu özelliklerle meselesiz bir kullanıcı tecrübesi sunuyor. TFT ekranı, tek şarjla 5 ile 7 gün ortasındaki pil ömrü, adım sayar, nabız ölçer, alarm, kamera denetimi, hareketsizlik, davet ve ileti bildirimleri üzere özelliklere sahip olan aygıt, IP67 sertifikasına sahip olmasıyla suya ve toza karşı dayanıklılığını ispat ederek kullanıcılar için epey ülkü bir seçim olabileceğini gösteriyor.

Yaz aylarında hem sıhhatinizi denetim altında tutmak için yardımcı olacak hem de sunduğu özelliklerle hayatınızı kolaylaştıracak bileğinizden çıkarmak istemeyeceğiniz bileklikleri listelediğimiz yazımızın sonuna geldik. Listemizdeki akıllı bileklikler dışında Teknostore'da bulunan öbür akıllı bileklikleri incelemek için kontağa tıklayabilirsiniz.