Suárez’in  Reklam Yüzü Olduğu Tronsmart Teknostore'da

Suárez’in Reklam Yüzü Olduğu Tronsmart Teknostore’da

Amerika, Avrupa, Ortadoğu ve birçok Asya ülkesinde süratle büyüyen Tronsmart, ünlü futbolcu Luis Suárez’le anlaşmıştı. Mutabakat sonucunda Luis Suárez, markanın yüzü olmuştu. Marka, Luis Suárez’le mutabakat sebebini açıklarken Suárez’in Tronsmart’la birebir kıymetleri ve istekleri taşımasını öne sürmüştü.

Odak noktasında atletleri bulunduran firma, eserlerine de bu vizyonu yansıtıyor. Sportmenlerin gereksinimleri ön planda tutulurken günlük hayatı da boşlamayan Tronsmart, genel bir kullanıcı kitlesine hitap edebilecek eserleriyle de yurt dışında kendinden bahsettirmeye devam ediyor. Pekala, Tronsmart nasıl eserler üretiyor?

Suárez’in  Reklam Yüzü Olduğu Tronsmart Teknostore'da

Şu an için çoklu şarj aletleri, araç şarj kitleri, akıllı hoparlörler ve kulaklıklar üreten firma, yüksek kaliteli eserleriyle de tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Bu üstün kalitenin yanı sıra fiyat siyasetindeki düşük tavırla da kullanıcıların gönlüne taht kurmaya hazırlanan Tronsmart’ın eserleriyse Teknostore mağazasında satışa sunuldu.

Geldiği andan itibaren herkesin ilgisini çeken eserler ortasında Bluetooth hoparlörler, Bluetooth spor kulaklıklar, araç şarj aygıtları ve çoklu şarj adaptörleri bulunuyor. Siz de Tronsmart’ın eserlerini incelemek istiyorsanız ilişkiyi kullanarak Teknostore üzerindeki Tronsmart eserlerini inceleyebilirsiniz.