Marvel'in Yeni TV Dizisi WandaVision Duyuruldu

Marvel’in Yeni TV Dizisi WandaVision Duyuruldu

Marvel, San Diego Comic Con’da önümüzdeki devirde sunacağı tüm dizi ve sinemalarını duyurdu. Thor, Doctor Strange üzere sinemaların haberini aldığımız aktiflikte, evvelki Marvel sinemalarında gördüğümüz Wanda ve Vision ikilisinin de yeni bir TV serisinin olacağını öğrendik.

Marvel'in Yeni TV Dizisi WandaVision Duyuruldu

2021’in ilkbahar aylarında çıkış yapması beklenen WandaVision isimli yeni dizi, yeni bir logo ile birlikte tanıtıldı. Disney+’da yer alacak olan dizi hakkında konuşan Marvel Studios Lideri Kevin Fiege, “Eğer logonun garip olduğunu düşünüyorsanız, diziyi görene kadar bekleyin” diyerek bizleri zıt köşeye düşürecek bir şeylerin geldiğini düşünmemizi sağladı. 

Vision ve Scarlet Witch dizisi, Avengers Endgame’den sonra gerçekleşecek. Sinemalarda de karakterlere hayat veren Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’nin başrolleri paylaştığı dizi, ayrıyeten Monie Rambeau karakterini de bizlerle tanıştıracak. Bu karakter, Marvel cihanında ikinci Captain Marvel olarak biliniyor. Karaktere hayat verecek Teyonah Parris, SDCC’de yaptığı açıklamada; “Burada olduğum için çok heyecanlıyım. Marvel üstün kahramanı olmak bir rüya” dedi.

Marvel'in Yeni TV Dizisi WandaVision Duyuruldu

Yeni dizinin içeriği hakkında pek bir şey bilinmese de Wanda Maximoff ve Vision’un evvelki MCU sinemalarında romantik alakalar kurduğunu ve olağan bir hayat yaşamak istediklerini biliyoruz. Sonrasında yaşanan olaylar yeni serinin nasıl şekilleneceği konusunda başlarda büyük bir soru işareti yaratıyor.