ASUS'dan Gri ve Pembe Renkli Oyuncu Ekipmanları

ASUS’dan Gri ve Pembe Renkli Oyuncu Ekipmanları

Oyun kesimi her geçen gün biraz daha genişliyor. Teknoloji üreticileri, daima olarak yeni oyun ekipmanları çıkarmaya devam ediyorlar ve bu da oyun dalındaki rekabeti artırıyor. Ayrıyeten her oyunsever kendi bütçesine uygun ekipmanlara bir biçimde sahip olabiliyor. Bu sefer ASUS, görünüşüyle dikkatleri üzerine çeken ve bilhassa de bayan yayıncıların gözdesi olabilecek yeni bir eser serisiyle karşımıza çıktı. ASUS'un oyuncular için özel üretilen eserlerini sınıflandırdığı ROG serisinin 'PNK Limited Edition' ailesi olarak karşımıza çıkan bu ekipmanlar bir kulaklık, bir klavye, bir mouse ve bir de mousepad'den oluşuyor. Bu serinin ilgi cazibeli olan yanı ise renkleri. ASUS bu özel seride pembe ve grinin ahengini ön plana çıkarmış durumda. İşte ASUS'un sonlu sayıda üretilen bu özel serisi;

ASUS'dan Gri ve Pembe Renkli Oyuncu Ekipmanları

Bu özel seri, ROG Gladius II Origin mouse (99.99 dolar), ROG Strix Flare klavye (179.99 dolar), ROG Strix Fusion 300 kulaklık (99.99 dolar) ve bir de mousepad'den (39.99 dolar) oluşuyor. Tüm eserler aslında ASUS'un daha evvelki periyotlarda piyasaya sürmüş olduğu eserler. Lakin daha evvel de belirttiğimiz üzere bu bir özel seri ve hudutlu sayıda üretildi.

Bu seri yalnızca ASUS'un kendi online satış mağazasından satın alınabiliyor. Bu da bu eserlerin tamamına ya da yalnızca kimilerine Türkiye üzerinden erişemeyeceğimiz manasına geliyor. Lakin yeniden de eserlerin tüm özelliklerini daha yakından incelemek isterseniz burada bulunan ilişkiyi kullabilirsiniz.