Kopan Şarj Kablolarını Çöpe Attıracak 7 Şarj Kablosu

Kopan Şarj Kablolarını Çöpe Attıracak 7 Şarj Kablosu

Akıllı telefonların ortaya çıkmasıyla birlikte hayatımıza birçok kolaylık gelmiş olsa da bu aygıtlar sonucunda ortaya çıkan kimi zorluklarla da karşı karşıya kalıyoruz. Telefonları şarj etmek de bunlardan bir tanesi.

Şarjımız olsa dahi ekseriyetle önlem emelli olarak telefonumuzu gece şarja takıyoruz. Bu sırada yatmadan evvel de şarj kablosu takılı sırada telefonu kullandığımız için telefonun kablosu aşınabiliyor. Hatta ekseriyetle bu türlü kullanmasanız bile kablolarda aşınma yaşanabiliyor.

Dayanıklı bir şarj kablosu bulma konusu son derece hudut bozucu olabilse de biz, sizler için Teknostore'da bulunan en güçlü şarj kablolarını derledik. Yazımızın sonunda, çok uzun bir mühlet dayanabilecek şarj kablonuzla burada tanışabilirsiniz.

Not: Ürünlerin Teknostore sayfalarına başlıklar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Bix Android İçin Ultra Güçlendirilmiş Micro USB Şarj Kablosu

Kopan Şarj Kablolarını Çöpe Attıracak 7 Şarj Kablosu

Bix'in Android için geliştirdiği ultra güçlendirilmiş Micro USB şarj kablosu; kopma, kırılma ve bükülmelere güçlü olarak üretilmiştir. Hem şarj hem de data transferi maksatlarıyla kullanabileceğiniz şarj kablosunun 130 dereceye kadar bükülebilen bir yapısının bulunduğunu belirtmekte de yarar var.

Bix USB Type-C Ultra Güçlendirilmiş Şarj Kablosu

Kopan Şarj Kablolarını Çöpe Attıracak 7 Şarj Kablosu

Bix'in ultra güçlendirilmiş şarj kablosu serisinde Type-C uyumlu aygıtlar için geliştirilen kablo; kopma, kırılma ve bükülmelere sağlam olarak geliştirildi ve hem şarj hem de data transferi yapmada kullanılabiliyor.

Tronsmart ATC6 Kevlar Örgülü USB Type-C Şarj Kablosu

Kopan Şarj Kablolarını Çöpe Attıracak 7 Şarj Kablosu

Tronsmart'ın kevlar örgülü şarj kablosu sayesinde kırılmalar ve bükülmelere karşı hayli sağlam bir tasarım yakalanmış. 3 ampere kadar süratli şarj takviyesi sunan kablonun 480 Mbps'ye kadar data transferi suratını desteklediğini belirtmekte de yarar var.

Bix iPhone İçin Ultra Güçlendirilmiş MFI Lightning Şarj Kablosu

Bix'in geliştirdiği ultra güçlü şarj kablosu serisinin son eseri olan MFI Lightning, isminden da anlaşılabileceği üzere iPhone'lar için tasarlanmış bir kablo olarak karşımıza çıkıyor. Üstteki Bix kablolarıyla tıpkı özellikleri taşıyan kablo, tıpkı vakitte Apple MFI lisansını da bünyesinde barındırıyor.

Tronsmart LTA14 iPhone İçin MFI Lightning Örgülü Kevlar Şarj Kablosu

Kopan Şarj Kablolarını Çöpe Attıracak 7 Şarj Kablosu

Sert kauçuk ile birlikte yapılan ve taban kısımlarda alışık olduğunuz kırılmaların önüne geçen Tronsmart şarj kablosuyla birlikte dayanıklılığı hudutlarına kadar test edebilirsiniz. Kevlar örgüsü sayesinde standart şarj kablolarına oranla daha sağlam olan kabloyla birlikte hem şarj hem de data transferi yapabilirsiniz.

Nonda Zus Android İçin Micro USB Kevlar Şarj Kablosu

Kopan Şarj Kablolarını Çöpe Attıracak 7 Şarj Kablosu

Nonda'nın microUSB girişli Android aygıtlar için geliştirdiği şarj kablosu, Teknik Kontrol Kurumu (TÜV) Laboratuvarları'nda test edildi. Hem şarj hem de bilgi transferi yapabileceğiniz kablonun ömür uzunluğu garantisinin bulunduğunu da ekleyelim.

Nonda Zus iPhone İçin Karbon Fiber Lightning Kevlar Şarj Kablosu

Nonda'nın iPhone'lar için geliştirdiği ve öteki kablolara oranla 10 kat daha güçlü olan şarj kablosu, tabir yerindeyse ömürlük bir yatırım olarak karşımıza çıkıyor. Kablonun en büyük özelliğiyse ömür uzunluğu garanti sunması.

Teknostore'da bulunan şarj kablolarını derlediğimiz yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Teknostore üzerinde bulunan öbür şarj aletlerini incelemek için irtibata tıklayabilirsiniz.