Xiaomi'den Kamp Yapanların Gözdesi Olacak Ürün

Xiaomi’den Kamp Yapanların Gözdesi Olacak Ürün

Akıllı telefondan akıllı ekosistem eserlerine, şahsî bakım eserlerinden kulaklıklara birçok alanda eser üreterek kullanıcılarının muhtaçlıklarını gideren Xiaomi, bu sefer de sık sık kamp yapan kullanıcılarını düşünerek yeni bir eser tasarladı. Kamp ortamında en çok muhtaçlık duyulan iki şeyi birleştiren Xiaomi, ortaya tabir yerindeyse ‘hayat kurtaran’ bir eser çıkarttı.

Xiaomi'den Kamp Yapanların Gözdesi Olacak Ürün

Xiaomi’nin el fenerli powerbank’i sayesinde gerektiği vakit telefonunuzu şarj edebilir, gerektiğindeyse powerbank’in el feneri özelliğini kullanabilirsiniz. Alüminyum alaşımlı malzeme sayesinde kamp ortamlarında başınıza gelecek darbelere karşı dayanıklılık sağlayan eser birebir vakitte 240 lümene kadar 11 farklı ışık düzeyi sayesinde uzun ya da kısa aralarda gözünüzü yormadan size ışık sağlayabiliyor. Tüm bunların yanı sıra fenerin yaklaşık 215 dakikaya (2 saat 35 dakika) kadar da bir ışık sağladığını belirtmekte yarar var.

Xiaomi'den Kamp Yapanların Gözdesi Olacak Ürün

Fenerin powerbank kısmına gelecek olursak 3.350 mAh’lik bir bataryayı bünyesinde barındıran bu eser, telefonunuz için devasa bir paha olmasa da ortalama bir telefonu en azından bir sefer şarj edebiliyor. 103 gramlık tartısıyla size rahatsızlık vermeyen powerbank’in kutu içerisinden kolay taşıma sağlamak için taşıma kordonuyla geldiğini de belirtelim.

Xiaomi’nin el fenerli powerbank’ini incelediğimiz yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Xiaomi’nin el fenerli powerbank’ine ulaşmak için temasa tıklayabilir, Teknostore üzerindeki başka powerbank’leri merak ediyorsanız sitemizdeki tüm powerbank’leri inceleyebilirsiniz.